Ev ve Apartman Temizliği

Karapınar Apartman, Site Bahçe ve Çevre Temizliği

Site temizliği gibi bu tür temizlik işleri yapılmadan bir mahallenin veya özel evin temizliği ideal olmayacaktır. Ve aslında, kusursuz bir şekilde temizlenmiş, ışıltılı bir apartman, çevresindeki çirkin ve dağınık bölge ile uyumsuz olacaktır.

Karapınar Temizlik, Karapınar ilçesindeki apartman ve site bahçeleri için temizlik hizmetleri sunmaktadır. Siteyi temizlerken en modern ekipmanları kullanıyoruz ve gerekirse insanlar ve hayvanlar için olabildiğince güvenli ve gerekli sıhhi muayenelerden geçmiş kimyasallar kullanıyoruz. Bahçe ve çevre temizliği, alan temizliğinde geniş deneyime sahip nitelikli personellerimiz tarafından yapılır.

 Bahçe ve çevre temizliği sırasında temizlik firmamız tarafından yapılan işlerin listesi yılın zamanına göre değişmekte ve buna göre saha temizliği ilkbahar temizliği, yazlık temizliği, sonbahar temizliği ve kışlık temizliği olarak dörde ayrılabilir.

Sitenin bahar temizliği.

Sitenin ilkbahar temizliği, öncelikle kışı geçirdikten sonra siteyi düzene sokmayı ve yeni yaz sezonuna hazırlanmayı amaçlamaktadır. İlk olarak kışın biriken çöplerden siteden çıkarılır, çürümüş yapraklar, kırılan dallar, kar ve buz kalıntıları giderilir. Kış mevsiminde kar altında kalan bütün kalıntılar detaylı olarak temizlenir.

Sitenin yaz temizliği.

Yaz mevsiminde gerek çocuklar gerekse iş hayatının içinde olmayan insanlar daha çok balkonlarında ve bahçede zaman geçireceğinden apartman bahçesinde ve çevresinde temizleme işleri daha da önemli olacaktır. Ayrıca, mevsim gelişi ile ortaya çıkan yabani otlar ve bahçe dışından gelen etkileri de hesaba katarsak apartman ya da sitenin dış görünümüne olumsuz etki edecektir. Bu olumsuz etkiyi ve çirkin görünümü ortadan kaldırmak ve apartmanınıza hak ettiği güzel görünümü vermek için deneyimli personelimiz talep ettiğiniz tüm temizlik hizmetini en üst düzeyde yerine getirecektir.

Sitenin sonbahar temizliği.

Sitenin kışa hazırlanması için sitenin sonbahar temizliği yapılmaktadır. Bahçe ve apartman çevresinin  sonbaharda hasadı sırasında düşen yapraklar çıkarılır, yazdan oluşabilecek çöp vb. şeyler çıkartılarak kış ayında daha zorlaşabilecek temizlik işleminin daha da zorlaşmasının önüne geçer.

Sitenin kış temizliği.

Sitenin kış temizliğinin asıl görevi karı temizlemek ve siteden özel olarak belirlenmiş yerlere çıkarmaktır. Kışın da buz sarkıtlarını çatılardan kaldırıyoruz, yolları temizliyoruz ve üzerlerine kum serpiyoruz.

Her türlü temizlik işini, müşteri için uygun olan her zaman, yüksek profesyonel düzeyde gerçekleştiriyoruz. Temizlik alanlarında uzun vadeli işbirliğine hazırız, ancak alanın temizlenmesi için tek seferlik siparişleri yerine getirmekten mutluluk duyacağız. Sitemizin temizliği için gerekli tüm çalışmaların fiyat, verimlilik ve kalite performansımız sizi hoş bir şekilde şaşırtacak!