Bahçe ve Çevre Temizliği

Karapınar Daire Temizliği

Bir apartman dairesini temizlemek uzun zamandır bir lüks değil, yaşamın temposu nedeniyle bir gerekliliktir. Bir temizlik şirketi seçerken fiyatları nasıl belirlediğine dikkat edin. Hizmet başına ödeme yaklaşımı varsa, bu çoğu zaman müşterilerin kafasını karıştıran düzgün bir harekettir. Bu yaklaşımla, müşteriye en çok, bazı gerekli hizmetleri içermeyen temel maliyet denir. Sonuç olarak, temizlik sonunda hizmetler toplanır ve miktar, telefonda duyurulandan çarpıcı şekilde farklıdır.

Firmamız, ilgili tüm çalışmaların halihazırda genel temizlik maliyetine dahil edildiği kendi fiyatlandırma sistemini geliştirdi. Camları yıkamak, buzdolabını, fırını ve mikrodalgayı temizlemek, ocak, dolap. Liste uzayıp gidiyor. Sonuç olarak şu : firmamızdan fiyatlardaki değişiklikler veya artışlarla ilgili konuşmaları duymayacaksınız. Maliyet ilk olarak firmaya ile ilk kurulan iletişimde belirlenir ve temizlik tamamlanıncaya kadar değişmeden kalır.

Daire temizliği hizmeti aşağıdakileri içerir:

  • Zemin kaplamalarının temizlenmesi, zeminlerin yıkanması, halıların elektrikli süpürge ile temizlenmesi;
  • Buzdolabını, mikrodalgayı, fırının iç ve dış temizliği;
  • Banyonun duvar ve yer gibi ıslak zemin yüzeylerinin ıslak temizliği, dezenfeksiyonu, ayrıca sıhhi tesisatın temizlenmesi ve parlatılması;
  • Dolap içi ve kapalı yüzeylerde ıslak temizlik; (Dolaplarda ve mutfak dolaplarında ıslak temizlik, ayrıca ürün / ürün olmaması koşuluyla buzdolabının yıkanması)
  • Aynaları ve diğer yansıtıcı yüzeyleri yıkamak;
  • Pencere , çerçeve ve pencere pervazlarını yıkamak ;
  • Havalandırma ızgaralarının temizlenmesi;
  • Kimyasal temizlik ürünleri ile oluşan kontaminasyonun ortadan kaldırılması;
  • Mutfak eşyalarının temizlenmesi;
  • Temizlik sırasında oluşan çöplerin toplanması ve uzaklaştırılması.

Bir kerelik apartman ya da daireside profesyonel temizlik hizmeti almak için bize başvuran müşteriler tekrar bizi tercih ediyor.Şirket hakkındaki incelemeler sadece sözlerimizi doğrulayacaktır. Bizi ziyaret edin ve evinizde mükemmel bir temizlik yaratalım!

Bir apartman dairesini temizlemekten daha yorucu ne olabilir? Çalışan aileler için dairenin temiz ve düzenli olması güzel, ancak bir gün hafta sonu tatilinize sıkışması ise şüpheli bir zevktir. Çalışan aileler sürekli olarak yeterli zamana sahip değildir ve bu rutin ev işleri hafta sonunda istirahatinizi ve kendinize ayıracağınız zamanı tamamen sizden alacaktır. Kendinizi temizlik konusunda nasıl motive edeceğinizi öğrenebilir veya bu işi profesyonellere bırakıp tertemiz bir daire tutabilirsiniz. Bir çamaşır makinesi arızalandığında, insanlar bir uzman çağırıyor. Neden aynı şeyi temizlik için yapmıyorsunuz?

Karapınar Temizlik servisine sadece bir çağrı, temizlik ve düzen hayalleriniz gerçekleşecek. Müşteri, istenirse temizlik sırasında süreci gözlemler. Temizledikten sonra göreceğimiz güzel bir şey var. Sonuçları gören müşterilerin duydukları memnuniyetten dolayı yüzlerinin sevinç ile parlıyor olması. Müşterilerimizin bu olumlu duyguları uğruna profesyonelliğimizi düzenli olarak geliştiriyoruz.

Sürekli yüksek kaliteli temizlik ürünleri ve profesyonel ekipman arayışı sayesinde, hizmetimiz çok yüksek sonuçlar gösteriyor!

Müşterilerin verilen hizmetlerin kalitesiyle ilgili endişelerini ortadan kaldırmak için temizlik şirketinin çalışmaları hakkında raporlar toplayan  ve gerekirse temizlik personelimizin çalışmalarına eklemeler yapan bir kalite departmanı oluşturulmuştur. Departman ayrıca piyasaya yeni çıkan temizlik ürünlerini de test ediyor. En iyi ürünleri seçerek, eşyalara zarar verme riski en aza indiriyoruz.Yalnızca güvenli ve kokusuz hipoalerjenik ürünler seçilir. Bu görevlere ek olarak, kalite departmanı yeni gelen çalışanları eğitiyor, çünkü personelimizin nitelikleri sayesinde% 100 temizlik kalitesini garanti ediyoruz.

Biz senin için buradayız!